Stylizacja rzęs

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

Długie, piękne rzęsy są jednym z atutów urody kobiety. Przedłużanie rzęs pozwala na uzyskanie efektu dłuższych i gęstszych rzęs do 50%. Rzęsy podkreślają wygląd oczu i mogą poprawić ogólny wygląd twarzy, jeśli będą odpowiednio dobrane do kształtów twarzy. Należy pamiętać by wyglądały jak najbardziej naturalnie, dlatego wybierając dla siebie sztuczne rzęsy należy zdać się na doświadczenie i wiedzę stylistki.

Efekt utrzymuje się do 6 tygodni, ale zalecamy regularne uzupełnianie rzęs co 2-3 tygodnie

Najczęściej wybierane metody przez nasze klientki to zabieg przedłużania rzęs metodą 1:1 lub metody objętościowe 2:1 czy 3:1.

Rzęsy 1:1 zwiększają jednokrotnie swoją objętość, dzięki czemu uzyskujemy jak najbardziej naturalny efekt. Metody objętościowe przeznaczone są dla pań, które chcą uzyskać efekt zalotnego i hipnotyzującego spojrzenia. Oba efekty otrzymamy przy aplikacji rzęs wykonywanych w naszym salonie Estee Beauty.

Do wykonywania zabiegu przedłużania rzęs stosujemy profesjonalne rzęsy i kleje które posiadają

certyfikaty najwyższej jakości a stylistki rzęs są odpowiednio przeszkolone. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem bardzo pracochłonnym trwającym nawet 4 godziny, ale możemy być pewni ze efekt będzie zniewalający.

Przedłużanie rzęs to obecnie hit w kosmetyce XXI wieku, podobnie jak manicure hybrydowy. Jest to idealny sposób dla tych kobiet, którym należy na dobrym wyglądzie,
ale nie chcą lub nie mają czasu na malowanie rzęs tuszem. Poza tym tusz do rzęs, nawet ten, wysokopółkowy, zawsze się kruszy, rozmazuje, nie jest trwały w 100%. A przedłużone rzęsy i owszem.
Ta metoda jest świetna dla kobiet podróżujących samolotami, które nie mają możliwości zabrania ze sobą wielu kosmetyków do makijażu. Przy przedłużonych rzęsach
z okiem nie trzeba juz tak dużo pracować, wystarczy rozświetlacz , cień do powiek i gotowe!!!

Istnieje wiele form..
Najpopularniejszą i zarazem najbardziej naturalną jest metoda przedłużanie rzęs 1: 1, czyli baza do wszystkich innych metod. Ta metoda przedłużanie rzęs jest podstawą wszystkich innych.  Jest również najprostsza, przez co najbardziej popularna. Polega ona na doklejeniu tylko jednej sztucznej rzęsy do jednej naszej – naturalnej.
Pozwala to na faktyczne przedłużenie, podkręcenie oraz pogrubienie rzęs.
Niestety dla posiadaczek rzadkich rzęs jest nie zbyt polecana, gdyż nie zagęścimy nią naszego looku.

W ofercie występuje także metoda przedłużanie rzęs 2: 1, 3: 1 i 3D. Wszystkie te metody faktycznie przedłużą, podkręcą oraz pogrubią nasze rzęsy. Nie należy jednak przesadzać, bowiem umiar to podstawa stylizacji. Im więcej sztucznych rzęs, tym efekt będzie bardziej groteskowy
niż odpowiadający codziennemu wizerunkowi.

Sam zabieg nie jest ani skomplikowany, bardziej czasochłonny. Trwałe przedłużanie rzęs zaczyna się od zasłonięcia linii dolnych rzęs specjalnymi żelowymi podkładkami, zapobiegając w ten oto sposób sklejaniu rzęs górnych i dolnych. Następnym przygotowujemy i odtłuszczamy naturalne rzęsy, potem następuje aplikacja sztucznych rzęs specjalnych klejem.

Zabieg ten ma swoje plusy i minusy. Po pierwsze nie nadaje się dla oczu wrażliwych, chorych (stany zapalne oka i choroby oka), skłonnych do alergii (np. na cyjanoakryl).
Ostrożnie powinny go stosować panie, którym zdarza się, że demakijaż wieczorny przekładają na godziny poranne, tuż przed wyjściem do pracy. Jeśli często pocierasz oczy, brutalnie zmywasz z nich makijaż, używasz substancji oleistych do demakijażu, to niestety niezbyt długo nacieszysz się efektem przedłużonych rzęs, bowiem wypadną one w tempie ekspresowym. Podobnie rzecz ma się z miłośniczkami sportów wodnych czy zabiegów na twarz z użyciem substancji mogących zniszczyć przedłużenie rzęs .

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test