Blefaroplastyka powiek plazmą azotową Intraject

Bezpieczny i skuteczny lifting powiek – odmładzanie dzięki energii plazmy azotowej w urządzeniu Intraject! 

Innowacyjność tej technologii to połączenie termoliftingu z niezwykle głęboką przebudową mechaniczną poszczególnych warstw naskórka i skóry właściwej, pozbawioną ryzyka poparzeń i światłouczulenia, cech charakterystycznych dla laseroterapii.

Atutem plazmy azotowej zastosowanej w aparaturze Intraject jest możliwość jej zastosowania na powiekę ruchomą i przeprowadzenie blefaroplastyki – nieoperacyjnej korekcji powiek, która usuwa nadmiar luźnej skóry na górnej powiece co do tej pory było możliwe jedynie drogą chirurgiczną.

Plazmę azotową wyróżnia fakt, że ten rodzaj energii w przeciwieństwie do laserów, nie potrzebuje chromoforów (czyli w zależności od rodzaju zabiegu, wybranych struktur skóry), ponieważ jej przekazywanie odbywa się poprzez wodę w skórze. Im lepiej nawilżona skóra, tym lepsze efekty zabiegu. Ponad to podczas zabiegu skóra nie jest naświetlona energią laserowa, która znacznie wzmaga jej czułość na światło. Plazma eliminuje więc ryzyko powikłań w postaci przebarwień po laseroterapii. Pod wpływem impulsów energetycznych rozpoczyna się proces tworzenia nowych warstw komórek naskórka i skóry właściwej.

Poprawa stanu skóry następuje stopniowo i może pogłębiać się nawet przez rok, natomiast już po 10 dniach widać pogrubienie granicy skórno-naskórkowej i pojawienie się nowych włókien kolagenu.

Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu miejscowym. Okres rekonwalescencji po zabiegu trwa około tygodnia.

Podczas zabiegu nie ma krwawienia, ani uszkodzenia tkanek otaczających punkt działania plazmy, za to następuje szybkie obkurczenie skóry, a w dłuższym okresie też efekt stymulacyjny.
Po zabiegu pojawia się opuchlizna, ktora może utrzymywać się maksymalnie do 4 dni.

Efekty uzależnione są od indywidualnych uwarunkować pacjenta. Bardzo dobre efekty uzyskuje się po pierwszej wizycie. Jednak nie wykonuje się więcej niż trzy zabiegi, nie częściej niż raz na 10 tygodni.  Efekty mogą się utrzymywać nawet do 4 lat.

Dla kogo
Dla osób mających opadające powieki, których skóra powiek ujawnia wiek, dla osób chcących wygodniej aplikować makijaż oczu, w związku z nadmiarem skóry. 

Rezultaty
Liftinguje, napina górną powiekę niwelując załamania na powierzchni powieki (zmniejsza objętość obwisłej skóry) oraz daje efekt zagęszczenia luźnej skóry na powiece (poprawia jej jędrność), dogłębnie ją wygładza i niweluje zmarszczki.

Przeciwwskazania

•       hemofilia,

•       terapia retinoidami,

•       ostra cukrzyca,

•       rozrusznik/niewydolność serca,

•       zakrzepica, zapalenie żył, nadciśnienie, niedociśnienie,

•       ciąża, laktacja,

•       operacje plastyczne (min. 1 rok),

•       nowotwór (do 5 lat po terapii).

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test