Medyczny peeling kawitacyjny skóry głowy

Peeling kawitacyjny skóry głowy to zabieg umożliwiający jeszcze dokładniejszr oczyszczenie skóry głowy z warstwy krystalizacji, zanieczyszczeń nadmiaru zalegającego łoju, obumarłych komórek naskórka. Peeling kawitacyjny działa silnie przeciwbakteryjnie, przeciwgrzybiczoi seboregulująco.

Udrażnia ujścia mieszków włosowych, pobudza krażenie krwi w skórze, a tym samym zwiększa dostarczaną do cebulek włosowych ilosc składników odżywczych.

Peeling kawitacyjny skóry głowy stosowany powinien być u osób z łupieżem suchym i tłustym, łojotkiem, łuszczycą oraz przed każdym zabiegiem trychologicznym w celu zwiększenia skutecznosci późniejszych działań.

Zabieg jest przyjemny, trycholożka spryskuje skórę głowy zimną wodą a następnie płytką emitującą ultradźwięki oczyszcza skórę. To jest przyjemne, a po wszystkim można odnieść wrażenie lekkości.

Zalecamy zastosowanie peelingu poczatkowo 1 raz w tygodniu, następnie w celu podtrzymania efektów 1 raz w miesiącu. Powinien być także stosowany w każdym wypadku jako wstęp do specjalistycznych i kosmetycznych zabiegów trychologicznych.

Medyczny peeling kawitacyjny często stosowany jest również w problemie przetłuszczającej się skóry głowy. To bardzo prosta, bezbolesna metoda zmniejszająca nadmierny łojotok, oczyszczająca ujścia mieszków włosowych, niwelująca łupież i inne schorzenia związane z nieprawidłowym rogowaceniem skóry głowy.

Wskazania:

• łupież suchy

• łupież tłusty

• przetłuszczanie się skóry głowy

• zaleganie zanieczyszczeń na skórze głowy

• wypadanie włosów ( łysienia plackowate i androgenowe)

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  medycyna estetyczna Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test