Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy jest produktem do trwałej stylizacji paznokci, nie uszkadza  w żaden sposób naturalnej płytki paznokcia. Oznacza to, że stylizacja typu hybrydą jest odpowiednią dla każdej kobiety – bez względu na wcześniejsze problemy z wyglądem paznokci. Pozwól by dziś nastał dzień, w którym pożegnasz uczucie frustracji związane ze skazami powodowanymi przez lakiery i powitasz satysfakcję z idealnie trwałego koloru.

Manicure hybrydowy  jest połączeniem najlepszych właściwości lakierów do paznokci (elastyczny, cienki) z korzystnymi cechami żelu (trwałość). Idealne paznokcie nawet do 3 tygozni.

W naszym salonie pracujemy na markach: Shellac i Indigo, Semilac

Dla kogo                                 
Manicure hybrydowy idealny dla...

Dla osób chcących zadbać o dłonie, ceniących sobie wygodę. Idealny Manicure przed urlopem, dla osób, dla których koniecznością są idealnie pomalowane paznokcie, a jednocześnie nie mają czasu na manicure co 2-3 dni.

Czas trwania zabiegu: 60-90 minut

Czestotliwość wykonywania: co 2-3 tygodnie

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test