Makijaż permanentny

Makijaż permanentny wykonuje doświadczona kosmetyczka z Naszego Salonu . Polega on na wprowadzeniu, bardzo cienką igłą, mikro pigmentów przy pomocy urządzenia sterowanego komputerem. Podczas zabiegu wykorzystywana jest niezwykle precyzyjna i dokładna technika drapania skóry, pozwalająca osadzić delikatnie barwnik na ciele warstwa po warstwie. Takie działanie zapewnia idealny efekt, który utrzymuje się przez długi czas na skórze.

W potocznym rozumieniu makijaż permanentny bywa często określany jako rodzaj tatuażu. Jest to po części prawda, jednak makijaż permanentny wykonywany jest w płytkich warstwach skóry, a jego zadaniem jest wyłącznie delikatne podkreślanie naturalnej urody oczu, ust i rysów twarzy.

W naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabieg przy miejscowym znieczuleniu, wykorzystując w tym celu maść znieczulającą, co zdecydowanie zmniejsza uczucie dyskomfortu podczas tworzenia makijażu. Kosmetyczka bardzo dokładnie dobiera pigmenty, uwzględniając typ urody oraz preferencje klientki.

Kiedy warto skorzystać z makijażu permanentnego?

•       w przypadku bladego, jasnego czy nieregularnego konturu brwi

•       w sytuacji bardzo wąskich lub pozbawionych konturu ust

•       przy słabym zarysie rzęs lub ich braku

•       w przypadku uczulenia na kosmetyki kolorowe

•       gdy z powodu wieku wykonanie makijażu staje się trudniejsze

•       dla podkreślenia naturalnej urody

•       w celu rekonstrukcji sutka

W jakich przypadkach należy unikać zabiegu?

•       w chorobach krwi

•       przy zaawansowanej cukrzycy

•       w trakcie leczenia nowotworowego

•       przy częstym występowaniu opryszczki

•       przy wysokim ciśnieniu

•       w czasie przyjmowania leków sterydowych bądź rozrzedzających krew

•       w trakcie ciąży

•       przy zakażeniu wirusem HIV, zapaleniu wątroby,

O czym należy pamiętać przed zabiegiem?

Na 3-4 dni przed wykonaniem zabiegu makijażu permanentnego konieczne jest przyjmowanie doustne leku przeciwwirusowego (np. HEVIRAN). Aby uzyskać taki medykament należy zgłosić się do lekarza i wyjaśnić przyczynę wizyty, ponieważ lek jest wydawany wyłączenie po okazaniu recepty.

Co należy robić po zabiegu?

Po wykonanym zabiegu należy unikać kosmetyków i dbać o stałe natłuszczanie miejsc poddanych pigmentacji. Można do tego celu wykorzystywać specjalny krem lub zwykłą wazeliną. W żadnym wypadku nie należy stosować maści z antybiotykiem!

Na czym pracujemy?

W naszym salonie kosmetycznym działamy w oparciu o:

SWISS LINER ( Szwajcaria) – czyli specjalistyczne urządzenie, zapewniające precyzyjne wykonanie zabiegu przy minimalnym odczuciu dyskomfortu. Dzięki korzystaniu z wysokiej jakości sprzętu zabieg jest bezpieczny i higieniczny.

MICRO PIGMENTY – czyli pigmenty o bardzo wysokiej jakości, tolerowane przez skórę. Odznaczają się nasyconą barwą i umożliwiają tworzenie dowolnych mieszanek kolorystycznych, zapewniając idealne dopasowanie do typu urody. Produkty są hypoalergiczne i zostały przetestowane pod kątem bezpieczeństwa, co potwierdza certyfikat UE.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

 Brwi:

Zabieg pigmentacji brwi zmienia diametralnie wygląd twarzy. Dlatego stylistka powinna włożyć dużo serca w wykonanie rysunku wstępnego z zaznaczeniem wszelkich punktów pomocniczych aby ostateczny obraz pięknie korespondował z urodą klientki.

Brwi metodą tribal lub kompakt polega na całkowitym wypełnieniu wcześniej narysowanego kształtu niczym mocna henna, jeśli kształt jest trafiony, pigment doskonale dopasowany, a praca profesjonalnie wykonana brwi powinny utrzymać się w skórze od 1 roku do kilku lat i powoli równomiernie się rozjaśniać. Brwi powinny mieć najszerszy punkt na przodach i zwężać się łagodnie na zewnątrz. Kształty zbyt okrągłe i zbyt szpiczaste nie wyglądają dobrze, ponieważ bardzo ściągają wzrok, Brwi powinny mieć kształt jak najbardziej zbliżony do naturalnego.

Brwi podcień efekt chmurki położony pod naturalną linią włosów klienta, pozwala w ten sposób wzmocnić kształt i podkreślić go w sposób delikatny. Pracujemy wówczas modułem o większej liczbie igiełek, aby rysunek nie był zbyt dosadny.

Brwi metodą cienia (cieniowania) polega na pigmentowaniu na skórze kształtu łyku brwiowego w formie cienia. Cień pigmentowany jest pomiędzy naturalnymi włosami łuku brwiowego. Cień na skórze podkreśla kształt brwi i optycznie je zagęszcza. Klasyczna metoda cieniowania brwi polega na pigmentacji cienia jednym kolorem. Makijaż permanentny brwi metodą ombre to także metoda cienia. Jednak wykonanie jest zupełnie inne. Pigmentacja brwi ombre polega na użyciu kilku kolorów barwnika w celu osiągnięcia przejść tonalnych, które stwarzają bardzo naturalny i trójwymiarowy efekt makijażu.

Makijaż permanentny brwi ombre – brew jaśniejsza u nasady, a bardziej nasycona przy końcówce

Brwi OMBRE to jedna z najnowszych technik pigmentacji brwi, która cieszy się wielkim zainteresowaniem klientek. Cieniowanie brwi tą techniką znacznie różni się od klasycznej pigmentacji, jest bardziej subtelne i delikatnie podkreśla brwi. Brwi nie są jednolite, ale wycieniowane tak, by do złudzenia przypominały naturalne brwi. Brew wykonana tą techniką jest jaśniejsza u nasady a bardziej nasycona przy końcówce. Pigmentacja tą techniką może być wykonana w dwóch wariantach w zależności od typu urody klientki:

Kreska pernamentna

Swiss Color lubi je podkreślać i nadawać im kształt migdała.

W technice mikropigmentacji staramy się wyrysować kreskę w taki sposób aby utworzyła ciemną linię w wieńcu i powyżej wieńca rzęs.

Jeśli tuszujemy rzęsy, to po 2-3 pociągnięciach pędzelka w linii rzęs pojawia się ciemny cień, który uwielbiamy. Dzięki nowym technikom makijaż permanentny potrafi stworzyć efekt zagęszczenia rzęs oraz efekt 3D.

Kreski na oczach są bardzo kobiece, wygodne i można je polecić każdemu od 19 do 99 roku życia.

Można dzięki nim uzyskać efekt liftingu, uniesienia zewnętrznych stron oka oraz nadać im bardzo intrygującego wyglądu.

Kreska dolna może być osadzana poprzez kropeczki, linią stałą oraz cieniowanie, wszystkie opcje wykonane perfekcyjnie wyglądają interesująco.

Usta pernamentne

Kontur ust z plastycznym cieniowaniem to idealny sposób na podkreślenie atrybutu kobiety, który niejednokrotnie przyciąga wzrok niczym magnes.

Jeśli zaznaczamy kontur kolorem, który wybraliśmy na całą pigmentację, wówczas efekt będzie naturalny. Możemy obrysować kontur 2-3 tony ciemniejszym kolorem z podobnej gamy kolorystycznej, wówczas pięknie zaznaczymy usta. Taki system sprawdza się również w przypadku naturalnie rozmytych konturów z ubytkami.

Jeśli decydujemy się poszerzać usta, nie powinnyśmy przekraczać tzw. zdrowej granicy 1-2 mm, wszystko powyżej może wyglądać zbyt klaunowato, a różnica pomiędzy skórą i czerwienią wargową będzie się odznaczała, ponieważ struktura skóry jest inna. Bezpiecznie jest zachować umiar w myśl zasady „mniej znaczy więcej”

Aby usta nabrały pełniejszego kształtu cieniujemy je w owal lub kółko i zostawiamy pusty środek, uzyskamy wówczas efekt 3D , najbardziej pożądany u klientek

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test