zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

MAKE-UP

zabiegi odmładzające IntraJect Pszczyna

Jeśli marzysz o trwałym, profesjonalnym makijażu, a Tobie brak umiejętności, nie czujesz się pewnie – zaufaj  Nam - zapraszamy do salonu urody „Estee Beauty".

Proponujemy Państwu makijaż na każdą okazję – dzienny, wieczorowy, wykonywany przez profesjonalną wizażystkę w zgodzie i harmonii najnowszych trendów, ale przede wszystkim typu urody. Kosmetyki używane do makijażu są wysokiej jakości – pracujemy m.in. na Kryolan,Bobbi Brown, Este Lauder, Chanel, Dior Inglot, Karaja, Revlon oraz Mary Key.

Całość makijażu jest utrwalana krok po kroku – począwszy od bazy, po fixi-powder i fixer spray, które gwarantują niezmienność makijażu przez minimum 16 godzin.

Jesteśmy otwarci na sugestie. Jeśli masz swój pomysł na makijaż, uzgodnimy wersję i wykonamy go tak jak sobie życzysz. Jeśli zaś nie wiesz w czym Ci będzie najlepiej, zdaj się na nas. wizażystka dobierze odpowiedni makijaż do Twoich potrzeb. Weź ze sobą kreację albo chociaż jej zdjęcie i dodatki. to drobne elementy mają tworzyć spójną całość.

Przygotuj się, że profesjonalny makijaż trwa około 1 godziny!

Proponujemy wykonanie makijażu próbnego, na 1-2 tygodnie przed wielką imprezą.

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee Beauty |  Aktualizacja strony: GAFDESIGN |  Projekt i wykonanie  medycyna estetyczna Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test