Laserowy nieablacyjny resurfacing skóry - Nd: Yag Lifting laserowy

To nieinwazyjna metoda na pozbycie się zmian skórnych z użyciem lasera stworzona z myślą o osobach dojrzałych, wyraźnymi zmarszczkami i bruzdami oraz zwiotczałą skórą.

Medycyna estetyczna skupia się na osiągnięciu swojego celu, jakim jest poprawa wyglądu starzejącej się skóry, likwidacja lub spłycenie zmarszczek, zapobieganie wiotkości skóry. Lasery CO2 i Er:YAG stały się filarami ablacyjnego resurfacingu skóry. Podczas zabiegów ablacyjnych naskórek jest w pełni usunięty przez działanie termiczne (ewentualnie chemiczne). W przeciwieństwie do ablacyjnych metod, laserowe rozwiązania nieablacyjne, jak oferuje platforma laserowa X-Lase, przynoszą zdecydowaną poprawę kondycji skóry bez konieczności uszkadzania naskórka. Wywołane przez laser uszkodzenia skóry właściwej skutkują gojeniem ran, stymulacją aktywności fibroblastów i poprawą kondycji włókien kolagenowych.

Zabiegi nieablacyjne umożliwiają bardzo szybki powrót do pełnej funkcjonalności. Naturalne procesy gojenia się ciała tworzą nową, zdrową tkankę, która wypełnia kolumny uszkodzone przez koagulację. Efektem końcowym jest zdrowsza, młodziej wyglądająca skóra. Zabieg nieablacyjnego resurfacingu służy redukcji i usuwania powierzchownych niedoskonałości skóry. Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnie dobranej długości lasera i skierowany do osób, które borykają się z problemem blizn i rozstępów, a także pragnących zredukować zmarszczki. Świetnie sprawdza się u osób, które pragną pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona. Ten stan utrzymuje się do kilku godzin. Zabieg nie wymaga długiej rekonwalescencji i już następnego dnia po resurfacingu można nałożyć makijaż i powrócić do codziennych czynności. Efekt zabiegu jest zauważalny już od 2 do 3 tygodni od jego wykonania. Całkowita wewnętrzna przebudowa skóry, a w związku z tym także dalsza poprawa wyglądu, może w zależności od indywidualnych cech potrwać od 1 do 6 miesięcy.

W przypadku laserowych zabiegów nieablacyjnych służących odmłodzeniu, nie dochodzi do usuwania tkanek – po skończonym zabiegu naskórek jest nienaruszony. Skóra poddana zabiegowi jest naświetlana i dochodzi do nagrzania głębszych warstw skóry właściwej w wyniku czego dochodzi do przebudowy włókien kolagenowych.

Zabiegi nieablacyjne są bardzo popularne, głownie dlatego, że są bezpieczne i nie wymagają rekonwalescencji pacjenta .

Efekty zabiegu:

•                     poprawa jędrności, gęstości i elastyczności skóry,

•       likwidacja lub znaczne spłycenie zmarszczek,

•       zmniejszenie problemu wiotkości skóry,

•       usprawnienie naturalnych procesów gojenia, odnowy i regeneracji skóry,

•       zwiększenie wytrzymałości skóry na rozciąganie,

•       ograniczenie skłonności do powstawania zmarszczek strukturalnych, mimicznych i grawitacyjnych,

•       wyraźne odmłodzenie, odświeżenie i odżywienie cery.

Większość zabiegów nie trwa dłużej niż godzinę. W zależności od kondycji skóry oraz indywidualnych uwarunkowań zaleca się wykonanie serii 3 - 6 zabiegów, w odstępie od 2 do 3 tygodni, jednak pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.

Zabieg laserowy jest bezpieczny, szybki, trwały i delikatny, przebiega w sposób komfortowy dla pacjenta, skóra regeneruje się w bardzo szybkim tempie a zabieg jest praktycznie bezbolesny.

Resufracing nieablacyjny + fotoodmładzanie CPL

Resurfacing nieablacyjny w połączeniu z fotoodmładzaniem CPL to najprostszy ze sposobów na spotęgowanie efektów tych dwóch zaawansowanych zabiegów stosowanych przy użyciu medycznej aparatury włoskiej marki BIOTEC - Xlase Plus. Główną zaletą zastosowania rozwiązania nieablacyjnego resurfacingu i fotoodmładzania CPL jest fakt, że resurfacing działa na wierzchnią warstwę naskórka podczas gdy kalibrowane światło pulsacyjne oddziałuje na głębokich partiach skóry, powodując natychmiastowe korzystne zmiany. Przy tym warto zaznaczyć, iż zabieg nie niesie za sobą konieczności długotrwałej rekonwalescencji, a efekty są zaskakujące.

Salon Spa

Zapraszamy do zmysłowego i delikatnego świata kosmetyki ESTEE BEAUTY.

zabiegi laserowe XLASE Pszczyna

medycyna estetyczna Pszczyna

trychologia Pszczyna

kosmetologia Pszczyna

Godziny otwarcia

  • Pn - Pt :
    9.00 - 19.00
  • Sb :
    8.00 - 12.00
  • Ndz :
    Zamknięte
Copyright ©Salon Urody i Laseroterapii Estee BeautyProjekt i wykonanie  zabiegi laserowe XLASE Pszczyna WGB-Group


Zamknij

Strona korzysta z plików cookies i zapisuje pliki tymczasowe na Twoim komputerze. Pozostając na niej akceptujesz te warunki. Więcej TUTAJ.
test